5.6.2018
Esittelytilaisuus Saga Lakeudenlinnassa to 14.6.2018 klo 15
Toivotamme Teidät lämpimästi tervetulleeksi tutustumaan Sagan korkeatasoisiin hoiva-, kuntoutus- ja hyvinvointipalveluihin sekä uuteen ja kauniiseen palvelutaloomme. Tutustumisen jälkeen Teillä on mahdollisuus jäädä nauttimaan grillijuhlien tunnelmasta.
Tiesittehän, että voitte myös varata yksityisen esittelyn tai osallistua joka keskiviikko klo 13 järjestettävälle esittelykierrokselle.
Esitepyynnöt, yksityiset esittelyt ja tilapäiset asunnot
Anne Jylhä
puh. 040 7530 116 tai 0800-06116 (ark. klo 9-17)
anne.jylha@sagacare.fi
Jaa kuuluminen somessa
Voisit olla kiinnostunut myös näistä
Tule kokeilemaan asumista viihtyisässä palvelutalossamme – virkistävä viikko 662 €
Kaipaatko huolettomuutta ja rentoutusta arjen keskelle? Tule kokeilemaan asumista viihtyisässä palvelutalossamme.
Seniorimessut
Lakeudenlinnan aula täyttyi vierailijoista jo varhain aamupäivällä. Talon esittelykierros, herkullinen lounas sekä muotinäytös olivat päivän kohokohdat.
Korttitalo – näyttely elämästä Parkinsonin taudin kanssa
Saga Lakeudenlinnassa avautunut Eliisa Latva-Hakunin näyttely Korttitalo kertoo henkilökohtaisella ja koskettavalla tavalla hänen elämästään ja kokemuksistaan Parkinsonin taudin kanssa.