Etusivu > Yhteystiedot > Palvelutalo Saga Käpylinna Helsinki

YHTEYSTIEDOT

Palvelutalo Saga Käpylinna Helsinki

Myrskyläntie 18, 00650 Helsinki

Saga Käpylinnan henkilökunnan yhteystiedot

Varaa oma yksityisesittely, tilaa esitteet ja kysy lisää Saga Käpylinnasta:

Maksuton numero 0800-06116 (ark. klo 9-15), myynti.saga@sagacare.fi.

Saga Käpylinnan johtaja

Armi Kuloheimo
puh. 050 501 6186
armi.kuloheimo@sagacare.fi

Saga Käpylinnan vastaanotto

Myrskyläntie 18, 00650 Helsinki
puh. 050 911 3875 (avoinna joka päivä klo 8-16, perjantaisin 8-18)
kapylinna.ravintola@sagacare.fi

Tiimivastaava

Kirsi-Marja Kujala
puh. 050 468 4304
kirsi-marja.kujala@sagacare.fi

Palvelutalon sairaanhoitaja

Katariina Ruusunen
puh. 050 329 7540 (ma-to klo 10-11)
katariina.ruusunen@sagacare.fi

Ryhmäkodin tiimivastaava

Mikko Härkönen
puh. 050 3465 516 (ma-pe klo 12-14)
mikko.harkonen@sagacare.fi

Ryhmäkodin sairaanhoitaja

Kirsti Ketola
puh. 046 920 9539
kirsti.ketola@sagacare.fi

Voit soittaa kiireellisissä asioissa hoitajien turvapuhelimeen 24/7

Hoitajat, palvelutalo: puh. 050 4683 767
Hoitajat, ryhmäkoti: puh. 050 4683 779 tai 050 4757 128

Saga Käpylinnan ravintolapäällikkö

Veli-Pekka Alanne
puh. 050 3249 543
veli-pekka.alanne@sagacare.fi

Saga Käpylinnan toimistonhoitaja

Marita Haarala
puh. 050 341 5902
marita.haarala@sagacare.fi

Saga Käpylinnan vapaa-ajanohjaaja

Jura Jukola
puh. 050 4522 071
jura.jukola@sagacare.fi
Yhteydenotot ensisijaisesti sähköpostitse.

Saga Käpylinnan fysioterapeutti

Kirsti Lindroos
puh. 050 5017 354
kirsti.lindroos@sagacare.fi
Ajanvaraukset Saga Käpylinnan vastaanotosta,
puh. 050 911 3875

Saga Käpylinnan jalkojenhoitaja

Anne Välimäki
puh. 040 6892 590

Saga Käpylinnan kampaaja

Kati Määttä
puh. 040 8364 483

Saga Käpylinnan huoltomies

Huoltopyynnöt voi jättää vastaanottoon: puh. 050 911 3875 (klo 8.00-16.00)

Saga Käpylinnan siivoustiimin esimies

SOL, Satya Sharma
puh. 050 4333 720

Kuvagalleria